• Verejná zbierka Biela pastelka 2024

• Milí žiaci, rodičia a priatelia školy,

radi by sme vás informovali, že v piatok 20. septembra 2024 sa v priestoroch našej školy, ZŠ s MŠ Krivany, uskutoční verejná zbierka Biela pastelka 2024. Zbierka je zameraná na pomoc nevidiacim a slabozrakým ľuďom na Slovensku. Výnos zo zbierky bude použitý na podporu projektov, ktoré pomáhajú ľuďom so zrakovým postihnutím začleniť sa do spoločnosti, získať vzdelanie a prístup k odborným poradenským službám. Prostredníctvom tejto zbierky sa tiež financuje výroba špeciálnych pomôcok a poskytovanie služieb, ktoré umožňujú nevidiacim viesť samostatnejší a plnohodnotnejší život.

Všetci, ktorí majú záujem prispieť, môžu tak urobiť počas školského dňa. Vaša pomoc je veľmi cenná a môže výrazne zlepšiť kvalitu života mnohých ľudí.

Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa na vašu účasť!

S pozdravom,žiacka školská rada pri ZŠ s MŠ v Krivanoch,

PaedDr. Nikola Ceperková, koordinátorka