• 11. aktivita

• 12.02.2022 20:44
          • Projekt KOLO Krivian za ZDRAVÍM podporený NDS
          • Naše združenie malo 29. novembra 2020 prvé „narodeniny“ a tesne predtým dostalo skutočný darček - grant od Nadácie pre deti Slovenska z nadačného fondu Deti v bezpečí poisťovne Kooperativa vo výške 1985,55€. Schválenie žiadosti o nenávratný finančný príspevok bolo pre nás veľkým prekvapením, keďže išlo o náš prvý pokus získať financie na podporu aktivít pre deti. Projekt sme nazvali „KOLO Krivian za ZDRAVÍM“ s cieľom vybudovať CYKLISTICKÚ PREKÁŽKOVÚ DRÁHU, pričom o jeho realizáciu sa staral projektový tím Krivjancov. Dráhu tvorí 14 prenosných drevených prekážok (kladina, osmička, slalom s ohraničením, lišta so sklonom, pieskovisko, závesná brána, prevážanie zavesených predmetov a pod.) a hlinený pumptrack. Prekážky z červeného smreka (drevo vhodné do exteriéru) vyrobil stolár z našej obce a projektant vypracoval dokumentáciu rozmiestnenia prekážok na školskom ihrisku. V ďalších aktivitách popisujeme „príbeh“ projektu detailnejšie.

FOTOGALÉRIA klik