• 14. aktivita

• 12.02.2022 21:12
          • Výtvarná súťaž pre deti
          • S cieľom oboznámiť deti a verejnosť s budovaním CYKLISTICKEJ PREKÁŽKOVEJ DRÁHY  v rámci projektu KOLO Krivian za ZDRAVÍM, vyhlásilo naše združenie v polovici januára 2021 výtvarnú súťaž pre žiakov ZŠ s MŠ Krivany, ale aj všetkých žiakov a študentov z našej obce. Deti sa o súťaži mohli dozvedieť z príspevku na Facebook-u, plagátu v oboch potravinách, ale aj vďaka zadaniu na Edupage, či výzve vyhlásenej pre žiakov ŠKD. Úlohou detí bolo výtvarne zobraziť dieťa na bicykli s prilbou na hlave alebo kaštieľ (keďže pôvodne mala byť dráha osadená v jeho areáli). Kreslilo a maľovalo spolu 38 detí, pričom svoju prácu zaradilo do súťaže 21 z nich. Deti mohli využiť výtvarné techniky ako kresba, maľba, grafika, kombinované techniky, koláž a iné. Práce zaradené do súťaže hodnotili 3 členky poroty – p. učiteľky z našej školy – Mgr. Katarína Janošková, PaedDr. Katarína Janičová a PaedDr. Gabriela Pellerová. Najlepšie práce boli vyhlásené po realizácii projektu na Slávnostnom otvorení dráhy v júni 2021.

FOTOGALÉRIA klik