• 18. aktivita

• 12.02.2022 20:51
          • Slávnostné otvorenie
          • Nádherná nedeľa nám bola dopriata na deň otcov – 20. júna 2021, kedy sme zorganizovali Slávnostné otvorenie CYKLISTICKEJ PREKÁŽKOVEJ DRÁHY (v rámci projektu KOLO Krivian za ZDRAVÍM) na školskom ihrisku. Deti točili kolesom šťastia, nechali si na tvár maľovať obrázky, zabezpečili sme animátora aj DJ-a, preliezky pre najmenšie deti, ako aj fotogalériu o priebehu projektu, ktorý finančne podporila Nadácia pre deti Slovenska. Po úvodných príhovoroch slávnostne prestrihla pásku najmladšia účastníčka podujatia, čo deti oslávili detským šampanským a užili si slávnostné prvé jazdy na dráhe. Vyhlásili sme výsledky výtvarnej súťaže, poďakovali sponzorom za ceny pre deti a záver podujatia skvelo spestrili naši dobrovoľní hasiči.  Organizáciu podujatia zvládol projektový tím výborne, ale poďakovanie a chvály od účastníkov patria aj zamestnancom školy, dobrovoľníkom, členom nášho združenia, Kriviankam z Únie žien, obci Krivany, ako aj rodičovi, ktorý sponzorsky vyrobil nádherné koleso šťastia a presýpacie hodiny na dráhu.

FOTOGALÉRIA klik